Slide 1
Image is not available
Dostarczamy produkty i rozwiązania dla przemysłu żelazostopów i stali
Slide 2
Image is not available
Dbamy o to, aby biznes przebiegał sprawnie i efektywnie
Slide 3
Image is not available
Wierzymy, że liczy się sukces naszych klientów i partnerów
Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. jest częścią handlową Primeore Group odpowiedzialną za obsługę międzynarodowych operacji handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem rudy manganu, żelazostopów, metalurgicznego koksu i hutniczego węgla. Firma organizuje również usługi transportowe i ubezpieczeniowe w celu zwiększenia wartości dla swoich partnerów i klientów
Ruda manganu
Surowiec zakotwiczający w portfelu handlowym firmy dzięki zróżnicowanej ofercie gatunków i rodzajów produktu
Przeczytaj więcej
Żelazostopy
Kolejny towar odgrywający istotną rolę w działalności handlowej firmy, w której zagnieżdżone są podstawowe kompetencje firmy
Przeczytaj więcej
Koks metalurgiczny
Doskonałe rozszerzenie oferty firmy skierowanej do sektorów produkcji żelazostopów i stali
Przeczytaj więcej
Węgiel hutniczy
Naturalny dodatek do ogólnej oferty firmy skierowanej do wszystkich sektorów przemysłu, z którymi firma pracuje
Przeczytaj więcej
Ruda manganu
Surowiec zakotwiczający w portfelu handlowym firmy dzięki zróżnicowanej ofercie gatunków i rodzajów produktu
Przeczytaj więcej
Żelazostopy
Kolejny towar odgrywający istotną rolę w działalności handlowej firmy, w której zagnieżdżone są kompetencje firmy
Przeczytaj więcej
Koks metalurgiczny
Doskonałe rozszerzenie oferty firmy skierowanej do sektorów produkcji żelazostopów i stali
Przeczytaj więcej
Węgiel hutniczy
Naturalny dodatek do ogólnej oferty firmy skierowanej do wszystkich sektorów przemysłu, z którymi firma pracuje
Przeczytaj więcej
Kierownictwo i pracownicy firmy posiadają wieloletnie praktyczne doświadczenie i dogłębną wiedzę na temat żelazostopów i branż pokrewnych powiązanych, a także posiadają wiedzę w zakresie różnych aspektów fabrykacji produkcji i handlu międzynarodowego, bankowości i finansowania, ubezpieczeń i subemisji ubezpieczeniowych.
POLBILDING Sp. z o.o. Sp. k.
POLBILDING Sp. z o.o. Sp. k.Oleksandra Komarova
Menadżer Ds. Eksportu i Logistyki
Przeczytaj więcej
Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. od lat jest naszym klientem z wybitnymi osiągnięciami w takiej współpracy. Z naszej perspektywy firma jest zaufanym, elastycznym i autentycznym partnerem, którego szczerze polecamy
Progress Star International Ltd.
Progress Star International Ltd.Victor Chan
Menadżer marketingu
Przeczytaj więcej
Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. to nasz serdeczny partner, z którym pracujemy od dłuższego czasu. Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą zarówno w charakterze jej dostawcy, jak i nabywcy, a we wszystkich przypadkach firma prowadziła działalność profesjonalnie, z należytą starannością i pełną odpowiedzialnością
Vladimir Kutsin
Vladimir KutsinPrzewodniczący Rady Dyrektorów, Dyrektor Generalny
Nikopolski zakład żelazostopów SA
Przeczytaj więcej
Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych dostawców surowców, których używamy w naszych procesach produkcyjnych. Współpraca z firmą odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu naszych zdolności do wytwarzania produktów, które spełniają surowe wymagania jakościowe panujące na naszych głównych rynkach. Poza tym, możemy powiedzieć, że działalność biznesowa i osobista firmy zasługują na naszą najwyższą ocenę
Ilona Shelegovich
Ilona ShelegovichPrezes Zarządu
Scanalloys LV SIA
Przeczytaj więcej
Historia naszej współpracy z Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. sięga latami owocnej i wzajemnie korzystnej współpracy w zakresie dostaw żelazostopów na różne rynki, w tym do Skandynawii, Europy Środkowej i Zachodniej, Azji Dalekiego Wschodu i innych. Pracownicy firmy zawsze wykazują się determinacją, skutecznością i dużą elastycznością w rozwiązywaniu różnorodnych problemów biznesowych
Poprzedni
Następny

Artem Mitsynskyy

Prezes Zarządu

Pan Mitsynskyy został awansowany na stanowisko Prezesa Zarządu spółki z dniem 01 września 2020 roku, a wcześniej zajmował stanowisko Prezesa Zarządu Primeore Ltd.

 

Przed dołączeniem do Primeore Group w 2017 roku spędził ponad 7 lat w branży konsultingowej i doradztwa inwestycyjnego na różnych stanowiskach skupionych głównie na doradztwie budżetowym, operacyjnym, inwestycyjnym i finansowym dla różnych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.

 

W latach 2001-2010 Pan Mitsynskyy pracował na różnych stanowiskach w sektorze bankowym, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie i zarządzanie doradztwem operacyjnym, finansowym i inwestycyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów hutniczego, górniczego i rudniczego.

 

Pan Mitsynskyy ukończył z wyróżnieniem Dnipro National University (Ukraina), gdzie studiował ekonomię przedsiębiorstw oraz Ernst and Young Academy of Business (Ukraina), gdzie ukończył międzynarodowy program sprawozdawczości finansowej.

Szczegóły kontaktu:

Tel: +357 25 34 41 44
Email: artem.mitsynskyy@primeore.eu
Adres: Sotiri Michailidi & 28 Oktomvriou Lophitis International Business Center 3, Office 301, Limassol, Cyprus

Olena Kurta

CEO

Olena została zaproszona przez akcjonariuszy firmy do wprowadzenia jej działalności niemal od zera, więc wtedy była jej pierwszym dyrektorem generalnym i nadal pełni tę funkcję. Jej rolą podczas zakładania firmy było postawienie firmy na szynach, robiąc wszystko, co konieczne, od zatrudniania po projektowanie i wdrażanie procesów, od budowania relacji z bankami i władzami lokalnymi i tak dalej.

 

Przed dołączeniem do firmy Olena przez wiele lat pracowała w sektorze finansowym i realnym, gdzie zajmowała szereg stanowisk i była odpowiedzialna za różne działania od budżetowania po doradztwo zarządcze i inwestycyjne, od zarządzania i kontroli finansowej po finansowanie i sprawozdawczość itp. Takie doświadczenie pozwoliło Olenie z sukcesem prowadzić, zarządzać i rozwijać firmę.

 

Olena jest absolwentką Ukraińskiej Akademii Bankowej Narodowego Banku Ukrainy (Charków, Ukraina) na kierunku bankowość i ekonomika przedsiębiorstw, gdzie uzyskała tytuł magistra.

 

Olena uwielbia podróżować, wędrować z rodziną i jeździć na rowerze, interesuje się również kulturą współczesną oraz malarstwem i architekturą.

Szczegóły kontaktu:

Tel.: +48 32 723 27 58

Email: olena.kurta@primeore.eu

Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Tomasz Łapot

Dyrektor finansowy

Tomasz dołączył do Spółki w roku 2017, w czasie, gdy Firma się rozwijała i kiedy tacy profesjonaliści jak Tomasz byli w Spółce bardzo potrzebni. Tomasz dołączył do Spółki, aby kierować wszystkimi funkcjami finansowymi i kontrolingowymi oraz zarządzać relacjami z osobami trzecimi, z którymi współpracuje Spółka.

 

Przed rozpoczęciem współpracy z Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Tomasz prawie całą swoją karierę zawodową spędził w branży metalurgicznej, zaczynając od ogromnego zakładu metalurgicznego na Śląsku na stanowiskach kierowniczych w produkcji, a następnie w firmach zajmujących się produkcją i handlem wyrobami hutniczymi.

 

Tomasz jest absolwentem Politechniki Salezjańskiej w Gliwicach, gdzie studiował metalurgię i materiałoznawstwo.

 

Wolny czas Tomasz uwielbia spędzać z rodziną, zimą bardzo lubi jeździć na nartach, a latem jeździć na rowerze.

Szczegóły kontaktu:

Tel.: +48 32 441 7081
Email: tomash.lapot@primeore.eu
Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Monika Nowak

Księgowa

Monika dołączyła do Spółki w 2017 roku jako pierwsza osoba zatrudniona w Spółce do prowadzenia i zarządzania księgowością i sprawozdawczością finansową. 

 

Przed dołączeniem do Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Monika spędziła około 4 lata w firmie księgowej, gdzie zdobyła wspaniałe doświadczenie na różnych stanowiskach, a następnie dołączyła do zespołu księgowego w firmie zajmującej się produkcją i handlem wyrobami hutniczymi, gdzie spędziła około 13 lat.

 

Monika jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość oraz uzyskała dyplom z Rachunkowości i Finansów.

 

Jak mówi Monika, uwielbia swoją pracę i ludzi, z którymi pracuje; podczas gdy możemy powiedzieć, że jest osobą otwartą, radosną i współczującą. Poza pracą Monika uwielbia spędzać wolny czas z rodziną, dbając o swój dom, ale zajmuje się również rękodziełem artystycznym, którego hobby daje jej wiele przyjemności i inspiracji.

Szczegóły kontaktu:

Email: monika.nowak@primeore.eu
Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Vadym Husiev

Doradca zarządu

Vadym dołączył do Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. pod koniec 2017 roku na stanowisku doradcy zarządu spółki. Na swoim stanowisku Vadym jest odpowiedzialny za rozwiązywanie różnych problemów związanych z prowadzeniem handlu międzynarodowego, takich jak finansowanie handlu, rozliczenia płatności, ubezpieczenia, a także wiele innych spraw, z którymi firma może się spotkać w codziennym życiu.

 

Przed dołączeniem do firmy, Vadym spędził kilka dekad w bankowości i handlu, pracując w obszarze handlu i finansowania wzrostu sprzedaży w wybitnych instytucjach finansowych, firmach produkcyjnych i handlowych, z których wszystkie są mocno zaangażowane w operacje międzynarodowe.

 

Vadym jest absolwentem Kijowskiego Uniwersytetu Narodowego na Ukrainie, gdzie studiował ekonomię i stosunki międzynarodowe, a jego praca magisterska dotyczyła mechanizmów i konsekwencji międzykrajowej propagacji cykli gospodarczych.

Szczegóły kontaktu:

Tel.: +48 32 441 7082
Email: vadim.husiev@primeore.eu
Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Zbigniew Dryla

Skarbnik

Zbigniew dołączył do Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. w 2017 r. na stanowisku skarbnika odpowiedzialnego za zarządzanie przepływami pieniężnymi spółki oraz prowadzenie i nadzorowanie bieżącej działalności bankowej. Oprócz tych funkcji jest również odpowiedzialny za monitorowanie i utrzymywanie w dobrym stanie należności i zobowiązań handlowych firmy.

 

Karierę zawodową rozpoczął dość wcześnie, gdy Zbigniew był jeszcze studentem, kiedy był zatrudniony jako asystent handlowca w branży maklerskiej. Później Zbigniew spędził około 5 lat w sektorze bankowym, gdzie stopniowo awansował od asystenta bankiera do kierownika działu, jednak po pewnym czasie w bankowości dołączył do działu skarbu w firmie z branży metalurgicznej.

 

Zbigniew jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku biznes i ekonomia, gdzie uzyskał tytuł magistra w zakresie międzynarodowej spedycji i transportu.

Szczegóły kontaktu:

Email: zbigniew.dryla@primeore.eu

Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Katarzyna Maślanka

Menedżer eksploatacji węgla i koksu

Katarzyna dołączyła do Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. w 2017 roku objął stanowisko menedżera eksploatacji koksu, a po tym, jak firma została narażona na pokrewną działalność handlową, została również odpowiedzialna za zarządzanie operacjami handlowymi z węglem hutniczym i koksującym.


Przed dołączeniem do firmy Katarzyna była zatrudniona przez około 5 lat na różnych stanowiskach w marketingu i sprzedaży w branży produktów konsumenckich, ze szczególnym uwzględnieniem operacji w Europie Wschodniej i Środkowej, gdzie zajmowała się zarządzaniem i nadzorowaniem działalności handlowej.


Katarzyna jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie specjalizowała się w socjologii ze specjalizacją w badaniach społecznych i analizie danych oraz dublowaniu filologii rosyjskiej; uzyskała również dyplom z marketingu zawodowego od Chartered Institute of Marketing (https://cim.co.uk).

Szczegóły kontaktu:

Tel.: +48 32 723 2109
Email: katarzyna.maslanka@primeore.eu
Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Sergii Berezhnyi

Menedżer eksploatacji żelazostopów

Sergii dołączył do Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. w 2017 roku do zarządzania działalnością handlową firmy w zakresie handlu żelazostopami i bieżącymi relacjami z klientami firmy, do których dostarczamy żelazostopy i inne zaangażowane strony trzecie, takie jak spedytorzy, firmy logistyczne itp.

 

Przed dołączeniem do firmy, Sergii pracował około 5 lat w sektorze bankowym i logistycznym na Ukrainie, gdzie zdobył bogate i różnorodne doświadczenie. Od 2016 roku Sergii wyjechał do Polski, aby uzyskać tytuł magistra i tam pracował w biznesie handlowym zajmującym się handlem wyrobami hutniczymi.

 

Sergii jest absolwentem Uniwersytetu Alfreda Nobla na Ukrainie, gdzie studiował międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku handel i logistyka.

Szczegóły kontaktu:

Tel.: +48 32 723 2746
Email: sergii.berezhnyi@primeore.eu
Adres: ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska

Nowe partnerstwo strategiczne na rynku tureckim

Raport roczny zaudytowany 2021

Alternatywne możliwości finansowania w górnictwie: co jest tam alternatywne